Hoşgeldin, Ziyaretçi
Sitemizden yararlanabilmek için Kayıt olmalısınız.

Kullanıcı Adınız:

Şifreniz:

Çevrimiçi Forum Ekibi
[-]
Şuanda Çevrimiçi Forum Ekibi Yok :(
Çevrimiçi: 0
Gizli: 0

Çevrimiçi Forum Ekibi
[-]

Çevrimiçi Forum Ekibi
[-]

Çevrimiçi Forum Ekibi
[-]

Forumda Ara

(Gelişmiş Arama)

Forum İstatistikleri
» Toplam Üyeler: 490
» Son Üye: Storyd
» Toplam Konular: 1,379
» Toplam Yorumlar: 2,374

Detaylı İstatistikler

Çevrimiçi:
Toplam: 25 kullanıcı aktif
» 0 Kayıtlı
» 22 Ziyaretçi
Facebook, Bing, Yandex

Son Aktiviteler
fast indexing windows dow...
yazar Josekl
7 saat önce
eCekici.com - Türkiye'nin...
yazar Celoxy
Dün, 10:35
Köpek Eğitimi İstanbul'da...
yazar Tanitim2024
05-13-2024, 20:56
İstanbul'da en iyi köpek ...
yazar Tanitim2024
05-13-2024, 17:41
Satılık Yavru Pomeranian ...
yazar Tanitim2024
05-13-2024, 16:46
Satılık Yavru Toy Poodle ...
yazar Tanitim2024
05-13-2024, 16:39
Satılık Köpek Nereden Alı...
yazar Tanitim2024
05-13-2024, 16:08
Köpek Okulu İstanbul
yazar Tanitim2024
05-13-2024, 15:55
Almanya Maaşları
yazar Celoxy
05-12-2024, 18:52
Neden kripto para ticaret...
yazar hijic78314
05-11-2024, 16:56

insan oğlu igrenlikte sınır tanımıyor
Yazar: Jiyan - 10-25-2016, 5:21 - Forum: Muhabbet - Yorum Yok

Yazının sadece bir kismini veriyorum diceksiniz ki  neden konuştun başta erkek sanıyordum bu kişiyi kanal hakkında sorular sordu 
olay bam başka konulara geldi ve ben igrenç kısımlarını yayınlamak istedim 

Anlatmak istediğim aslında nasıl igrenç bir farklıklar olduğunu göstermek yani bir anlık zevk için insanın kendini ne hale düşürdüğü gözler önünde cinsellik dediğimiz olay bir anlık zevk için neler yapıldıgına dair ufak bir bilgi insanlar bu kadar ucuz ola biliyor aslında bu kizin ki çok mahsum 
daha igrenç insanlara fantazilere tanıklık yaptım sayısız erkekle yatıp kalkanı hepsine aşık olanı Smile

[04:50] <guest2096232167> Evet erkek arkadaslari filan
[04:50] <Jiyan> bende makara ariyorum Smile
[04:51] <guest2096232167> Oturuyoz cafede denize gidiyoz
[04:51] <Jiyan> sohbet geyik felan yani.
[04:51] <guest2096232167> Evet
[04:51] <Jiyan> iyimisSmile
[04:51] <guest2096232167> Yengem sayesinde olgun erkeklerle 
[04:51] <Jiyan> eglenmek gezmek guzeldir
[04:51] <guest2096232167> Konusuyom
[04:53] <Jiyan> yengeni neden alet ediyorsun
[04:55] <guest2096232167> Bende supelendim hep 3 erkek bi yengem bulusuyorlar
[04:55] <Jiyan> nasil bir kafa yasıyorsun sen Smile
[04:56] <guest2096232167> Yengemde sexi ama zayif kaolin dudakli
[04:56] <guest2096232167> Turbanli
[04:56] <guest2096232167> Makyasli
[04:57] <Jiyan> Salkmisin sen böyle igrenç şeyler düşünüyorsun ?
[04:57] <guest2096232167> Yok lezim
[04:57] <Jiyan> Smile
[04:57] <guest2096232167> Gercegini soylersek tel ver sex yapalım
[04:57] <Jiyan> yaşın kaç bilmiyorum bir fikrimde yok ama gerçekten 
igrenç bir fantazin var Smile
[04:58] <guest2096232167> grup yapmak istiyorum yengem ben sen
[04:58] <guest2096232167> sen kürt erkeğisin senle yatmak istiyorum
[04:58] <Jiyan> kaybol
[04:58] <Jiyan> beni alet etme igrençiliklerine
[04:58] <guest2096232167> Sesini felan
[04:59] <guest2096232167> Cok fenasin
[04:59] <Jiyan> Sesimi nerden duydun sen salama
[04:59] <guest2096232167> hissetim sadece
[04:59] <Jiyan> de ne igrenc bir fantazin varSmile
[04:59] <Jiyan> yengeni nie ktion aq.Smile
[04:59] <Jiyan> bir anlik zevk icin..
[04:59] <guest2096232167> Ama gercek 
[05:00] <guest2096232167> Bu 
[05:00] <Jiyan> sacmlama..
[05:00] <Jiyan> bu sekilde kendini tatmin etme.
[05:00] <Jiyan> ac video izle..
[05:00] <guest2096232167> Kac kere yakaladim onu
[05:00] <Jiyan> yazik..
[05:00] <Jiyan> 2 dakkalik zevk icin ble igrenc seyleri hayal etme.

Bu konuyu yazdır

ne yarım kal ne yarım bırak
Yazar: Jiyan - 10-25-2016, 4:01 - Forum: Aşk Sevgi - Yorum Yok

Ayrılık hastalık gibidir bazısının eziyeti hemen geçer bazısı geçmez bazısı öldür bazısı yaşatır ama hemen öldürsün istersin
eziyetine dayanamasın o yüzden ne yarım kal ne yarım bırak baş edemiyeceğin ayrılıgada kafa tutma 
Ben ayrılığın yaşatıpta öldürümediklerin denim o iste çabuk atlatanlardan.

Gözümü açtım seni gördüm aşık oldum ama hep eksik hep yarım kaldı bir şeyler ben sensiz hep yarım kaldım
bundan sonra yarım ne kaldıysa beraber tamamlıyacagız  bu sadece başlangıç

Bu konuyu yazdır

Sanalda Aşklar
Yazar: Serenay - 10-24-2016, 17:50 - Forum: Aşk Sevgi - Yorumlar (4)

Onlarca defa yanılır.Çoğu karşılaşma hüsrandır veya sonradan hüsran olur. Peki, sanal alemde sabahlara kadar süren sohbetlerin içimizde yaratığı o duygular gerçek değil miydi? İnsan hiç görmediği birine aşık olabilir mi? İlk görüşte aşkın yerini, ilk sohbette aşk mı aldı?
Elbette insan hiç görmediği, dokunmadığı birine aşık olabilir. Bir yazara, bir ressama da aşık olabilir. Bu aşktan ne anladığınıza bağlı! Görselliği çok önemsemeyen biriyseniz, bir adamın beynine vurulabilirsiniz. Aşkın bin türlü hali var.
Ancak bizim gözden kaçırdığımız şey, çoğunlukla bir hayale aşık olunduğudur. Ekran karşısında kahramanlık yapmayı seven bir milletiz. Gerçi ekrandan önce de öyleydik. Biz, kısır günlerinde yan komşumuza, rakı masalarında yıllanmış arkadaşlarımıza bile hava atmayı severiz. Bir yabancıyla konuşulduğunda gelinen nokta şudur: Herkes kral ve kraliçe! Çoğu en az bir yabancı dil biliyor, neredeyse hepsi üniversite mezunu. İyi para kazanıyor.Kendi ayaklarının üstünde duran, bilgili, üreten ve çağdaş kişiler.çogu, sanal alemde kendisi olmayı beceremedi. Olmak istediği kişilerdi. Yani, hepisi iyi birer pazarlamacı oldu ve bu işe kendisini süslemekten başladı. Ancak aşık olduğunu düşündüğü kişilerin de, aynı hediye paketine sahip olduğu aklına gelmedi.
Sanal alemin içinde hiç gerçek sevgilere rastlanmaz mı? Elbette bu olasılık dahilindedir. Kendinizi ne kadar şanslı gördüğünüze bağlı... Ancak benim gözlemlerim, özellikle farklı şehirlerde yaşayan insanların, bir ilişki yaşadığını zannetmesidir. Mesafelerle daha da kolaylaşan aldatmalar, sonunda yüreklerin vurgunlarla yıkılmasına neden olur. İnsanlar her ortamda tanışabilir. İnternet de, diğer olasılıklar gibi bize hizmet etmek ve hayatımızı kolaylaştırmak için var. Özetle benim geldiğim nokta şudur: Normal hayatta bile başlayan ilişkileri sürdürmek, güvenmek ve sahip çıkmak çok zorken, sanal alemde yapılan sohbetlerin aşka dönüştüğünü düşünmek, bizi acı verici bir sona hazırlar. Sanal alem keyiflidir ancak işyerinden koşarak eve gidip, bilgisayarın başına oturma boyutuna geldiyseniz, siz de artık sanal bir kişisiniz demektir.
Her şeyi dozunda bırakın! Dışarıdaki gerçek yaşamdan kaçarak sığındığınız bilgisayar ekranı, sizi asosyal, yalnız, üzgün ve kaybetmiş biri yapmasın. Gerçek dünyadan kopmayın, sanal alemin keyfini çıkarın!

Serenay. .

Bu konuyu yazdır

Sohbet ederken dikkat etmeniz gerekenler
Yazar: Jiyan - 10-24-2016, 13:37 - Forum: Muhabbet - Yorum Yok

sevgili kullanıcılar misafirler  sohbet sitesi sadece eğlence amaçlı araçlar gibi görmeniz gerekiyor çünkü her şey göründüğü gibi değildir özelikle sohbet odalarında genelde  polis avukat savcı şirket sahibi doktor hemşire  gibi benzeri işlerde çalıştığını iddia eden kişiler bulunmaktadır  Elbette ki bazıları polis olabilir Doktor olabilir hemşire olabilir Bunlar çok doğal ve normal şeylerdir Ama genel olarak sanalda kimseye doğru dürüst konuşmayacağız da bir gerçektir

Sohbet odalarında sohbet ederken dikkat etmeniz gerekenler Öncelikle Unutmayın ki Burası bir sanal ortamda Yani gerçekten sanalı birbirinden ayırt etmek gerekiyor X işareti ne bastığınızda her şeyin burada kalması gerektiğini de bilmeniz gerekiyor
sanal ortamlarda Güvenliğiniz için telefon numarası Facebook Skype adres benzeri şeyleri paylaşmamanız Güvenliğiniz için en önemli adımlardan bir tanesidir özellikle sizlere gelen mailleri hiçbir şekilde açmamak yani tanımadığınız mailleri açmamanız  en doğrusudur

ilk önce sohbet ettiğiniz kişiyle sevgili oluyorsunuz ve daha sonra ayrılmaya karar verdiğinizde karşınızdaki sevgiliniz sizi tehdit etmeye başlar telefon numaralarınızı paylaşırız ve sizin tehlikede Ailenizle ilgili Facebook'taki arkadaşlarınızla ilgili sizi tehdit eder ve bu şekilde sizi zor durumda bırakmak ister

mobil sohbet imkanı mecvutur katıla bilirsiniz lütfen özel bilgilerinizi paylaşmayınız

Bu konuyu yazdır

Zevk ve duygu
Yazar: Jiyan - 10-24-2016, 12:57 - Forum: Aşk Sevgi - Yorum Yok

bazen birçok şeyi birbirinden ayırt etmek soyutlandırmak gerçekten zor Özellikle boşlukta olan insanların önüne gelen kişi ile duygusal bir ilişki içine girdiği düşüne bilir aşık oldugunu hata Aslında bu duygusal ilişki değildi yani aşk sevgi ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır tamamen içinde olduğu boşluk Yalnızlık Çaresizlik ortada kalma ve korkulardan kaynakları sürekli birine ihtiyaç duymasından dolayı karşı cinse aşık olduğunu ya da duygusal bir durum içinde olduğunu düşünebilir Oysaki bu yanlış bir adımdır çünkü Birey hayatında sadece birine aşık olabilir ve sadece bir kişiye o duyguyu yaşayabilir diğerlerinin aşk da duygudan kesinlikle hiçbir alakası bulunmamaktadır çoğu zaman bu durumu ifade ediyorum bu durumu tahlil edip ortaya koyuyorum daha öncede verdiğim örnekler de bir çocukluk aşkı vardır bitirir çocuklu aşkından kaynaklıdır bitmesi de gayet normaldir ve ikinci bir ilişkiye başlar  ikinci ilişkide birçok nedenden dolayı ilişki bitebilir sonlanabilir Elbette üçüncü bir şansı vardır Eğer üçüncü kişi de de aynı sorunlar devam ediyorsa tamamen bu psikolojik bir durumdur

Aşk Dediğimiz duygu günlük kıyafet giymeye benzemez Sayısız kişiyle birlikte olmak Aslında aç gözlülüğün ta kendisi yani bir yerde yemek yemek istersiniz ve birçok yemeği görürsünüz hepsinden yemeye çalışırsın ama aslında hiç birini yiyemezsiniz sadece gözünüz açtır hepsinden az az yemek isteseniz de buda imkansız çünkü mide sorunu ortaya çıkar rahatsızlana bilirsiniz Yani örnek balık ile yan yana yoğurt ayran tüketmemek 
veya kahvaltıda ağır yemekler yiyememe gibi duygu aşkta bunun gibidir sayısız kişi ile birlikte olmak pskolojik olarak sizi etkiler ve ciddi taribatlara yol açar bir ilişki bitiğinde zaman kaybetmeden ikinici biri ile olmak buda ciddi bir hatadır özelikle her  aşk olduğunu sandığın kişi ile cinsel bir temasta bulunmak buda kişin sapık sı duygularını ortaya koyar

Zevk ve Duygu çoğu insanın bu iki şeyi birbirine karıştığı bilinmektedir  alışkanlık zevkler boşluklar hiçbir zaman Duygu olmamıştır ama nedense çoğumuz bunları duygu olduğunu Aşk olduğunu düşünüyoruz Aslında düşünebildiğin en büyük nedenlerden bir tanesi bilinçli  olmamızdan kaynaklı

her insanın cinsel Arzuları cinsel istekleri olabilir bu tamamen doğal bir durum olmaz bundan ziyade yaşanması gerekiyorsa da yaşanır ama bunu sayısız kişiyle yaşamak kesinlikle cinsel Arzu'dan cinsel istekten daha çok cinsel  sapıklığa saplanti halini almakta  bir birey  cinsel isteklerini sadece duygusal ilişki sonrası yaşananlar Yani tam anlatmak istediğiniz her önüne gelenden cinsel arzu ve istek yaşanmazdı kesinlikle yanlış ve kişinin kendisine saygısı onları haysiyetli ahlaki değerleri kalmadığı da bilinmektedir

Bu konuyu yazdır

Heart Online #TÜRK MAFYA Oyunu
Yazar: LordSalindor - 10-23-2016, 17:34 - Forum: Oyunlar - Yorum Yok

EjderMafyası Tamamen Türkçe Ve Ücretsiz Yep Yeni Bir Online Mafya Oyunudur.

[Resim: RQjgOY.gif]

EjderMafyas.com'a Üye olur olmaz Mafya İmparatorluğunuzun haritasındaki objeleri geliştirerek imparatorluğunuzu büyütebilirsiniz.
Bunun dışında Aile Kurup Binlerce Mafyaya REİS lik Yapıp düşman MAFYA Aileleriyle savaşabilirsiniz, yani bir diğer onine oyunların tabir ile birlik,lonca,takım Oluşturabilirsiniz. Diğer Mafya Oyuncularına saldırarak para ve METH kazanabilrsiniz. Ancak Oyunda tutunabilmeniz için Her gün  farklı sürelerle düzenlenen  etkinliklere katılmanız gerekir.

Bu karanlık ve Puslu Ejder Mafyası Aleminde Sende Ejder Mafyası na katıl Mafya İmparatorluğunu KUR! Düşman Mafyaları Yok et!

Oyuna Ücretsiz Üye Olmak için: >>|| http://www.EjderMafyasi.com ||<< tıklamanız yeterli.

TÜRK ONLİNE MAFYA OYUNU >> EjderMafyası.com dan Görüntüler:

Giriş Sayfası:

[Resim: 9GB5Y8.jpg]

Oyuna Giriş yaptığınızdaki Mafya İmparatorluğunuzun haritası:
[Resim: pEO5nn.gif]

Oyunda Hem Level atlamak için hemde para kazanmak için işleyeceğiniz suçlar ekranı:
[Resim: 6mzkb3.jpg]

silah ve ekipman alabileceğiniz dükkan:
[Resim: WbOZaN.jpg]

KumarHane:
[Resim: 3A4aMr.jpg]

Bilrdirim ekranı:
[Resim: pP7yV0.jpg]

Saldırı ekranı:
[Resim: pEQoVq.jpg]

Oyundaki oyuncularla iletişim kurabileceğiniz üç kanal bulunmaktadır: -Aile Sohbeti,Genel sohbet ve özel sohbet:
Oyun Oynamak Dışında Chat Alanında oyunda edindiğiniz arkadaşlarınızla keyifli sohbetler edebilirsiniz.

[Resim: RQ5VNa.jpg]

#TÜRK Online MAFYA Oyunu >>|| http://www.ejdermafyasi.com ||<<
[Resim: Y4odbZ.gif]
#TÜRK Online MAFYA Oyunu >>|| http://www.ejdermafyasi.com ||<<

Bu konuyu yazdır

Orta doğuda son durum
Yazar: Jiyan - 10-23-2016, 4:04 - Forum: Dünya - Yorum Yok

Ortadoğu'daki çıkmaz özellikle son yıllarda büyük savaşlara seyirci kalan Ortadoğu giderek büyümekte dış devletlerin oyunları ve yağmaları dış ülkeler Arap ülkelerini özgürlük adı altında kan gölüne çevirdiği bilinmektedir

Ortadoğu'da bitmek bilmeyen savaş ve savunmasız silah insanlara genç yaşlı çocuk kadın ölümlerdeki artışta bilinmektedir özgürlük adı altında Arap ülkelerine yapılan müdahaleler sonucu çeşitli terör örgütleri de türemekte olduğunda bilmekteyiz

Ortadoğu'da Her devlet farklı bir gruba destek verip farklı bir grubu desteklemekte silah yardımları yapmaktadır Aslında Hiçbiri de oradaki halka sivillere yardım etmediği biliniyor Yani aslında temel nedenlerden bir tanesi Ortadoğu'da bulunan Petrol gibi Birçok şeyi kontrol altına aldım Emperyalist sistem adı altında kendi bünyesine katmaktadır

Bu konuyu yazdır

Türkiye ekonomisi son durum
Yazar: Jiyan - 10-23-2016, 3:57 - Forum: Ekonomi - Yorum Yok

Türkiye ekonomisinde son dönemlerde darbe girişimi azından ödeyip de Ortadoğu'daki savaşlardan kaynaklı ekonomide ciddi bir gerileme söz konusu özellikle işsizlik oranında ciddi bir artış bulunmaktadır Savaştan kaynaklanan göç dalgasıyla birlikte Türkiye'de bir işsizlik problemi zaten kısmi bulunmaktaydı Onun öncesinde de bulunmaktaydı 3 4 basamak artmıştı işsizlik

14 Temmuz darbe girişimi ardından işsizlik oranındaki artış kız da yükselişe geçti yani gelinen noktada Her üç kişiden birisi işsiz oldu saplandı özellikle Türkiye'deki göç dalgasından sonra iş yeri ve ev kiralarında büyük bir artış yaşanması ciddi bir endişe yaratmakta Avrupa ülkelerinde işsizlik devletin verdiği maaş sistemi gözler önüne alındığında Türkiye'deki maaş sistemi arasında büyük bir fark olduğu da bilinmektedir örnek uzun bir süre SSK'lı çalışıyorsunuz ve bazı nedenlerden dolayı işten atılıyor işten çıkartıyorsunuz işsiz kalıyorsunuz ve SSK'ya başvuru yapıyorsunuz çalışmadığınız benziyorsunuz Devleti'nin size ödediği miktar gerçekten çok az aylık verilen maaş 500 den başlıyor Oysaki Avrupa'da bu rakam 800 900 1000 euro arasında yani Türkiye'de verilen rakamın Yaklaşık 5 katı

Bu konuyu yazdır

itiraf edim.....
Yazar: HayaL - 10-22-2016, 6:59 - Forum: İtiraf - Yorumlar (2)

Hayatimda bi defa okkali bir tokat yedim . Nisan 1 'di , isten eve gelirken otobanda arabayi kenara cekip evi aramisdim .Anneme telefonda ah vah edip otobanda kaza gecirip yaralandigimi , ambulansi bekledigimi söylemisdim .
Annem telefonda hangi otobandasin nerde vs.. derken o sirada tam sansa Ambulans gecmisdi sirenle : DD
Ambulans geldi kapiorum diyip , telefonu kapatip yoluma devam etmisdim ben bi güzel , 15 dakika filan sonra eve geldigimde, annem ablamlari onu bunu basina toplamis , Önce herkes hortlak görmüs gibi bana bakmisdi , Nisan 1 Nisan 1 saka yaptim diyince, annem yanima yaklasip bitane sallamisdi bana ( ama ne sallayisdi ,hic unutmam ).

Bu konuyu yazdır

AdamLa Erkek Arasındaki Farklar…
Yazar: garfield - 10-21-2016, 20:56 - Forum: Kadınca - Yorumlar (3)

1-     Erkek kadınlara onları seveceqini vaat eder kendileri sevmez Adamsa qerçekten sever…

2-     Erkek kadınları anladıqını düşünür kandırdıqını düşünür  Adamsa kadınları asla anlamayacaqını…
3-     Erkek ilişkisini belirli planlarla qötürür harketlerinin tahmin edebilirsiniz Adamsa rüzqarın qötürdüqü yöne qider tahmin edilemez..
4-     Erkek kadını kazanılacak bir ödüL Adamsa bir hediye olarak qörür…
5-     Erkek  - bebeqim- qibi  tabirleri severler Adamlarsa bundan uzak dururlar…
6-     Erkekler tutamayacakları boş sözler verirler Adamlarsa asla böyle bir şey yaşatmazlar boşluqa düşmezsiniz…
7-     Erkekler zaman zaman bişileri telafi etmeye çalışır Adamlarsa yanlış yapmadılları için buna qerek duymazlar…
8-     Erkek size içki alır Adamlar sözleriyle sarhoş eder…
9-     Erkek yakınınızda olmak ister Adamsa sizi anlamak ister…
10-  Erkekler kadınlarla oynarlar Adamlarsa aşkı asla bşr oyun olarak qörmezler…
11-  Erkekler detayları unutur Adamlarsa her bir detaya önem verir…
12-  Erkekler sizi umursamadıkları için size çok soru sormazlar Adamlar tüm cevaplardan emin olana kadar sorar…
13-  Erkekler haraketleriyle derinlik yaratmazlar Adamlarsa kibarlıklarıyla ruhunuzun en derin duygularına eşlik edebilirler…
14-  Erkekler sizi kıskanç bir hala dönüştürürler Adamlarsa sizi etrafınızdaki her erkekten kıskanır…
15-  Erkekleri sevmek bir qezintiye çıkmaktır Adamlaysa hayat boyu bir yolculuqa cıkarsınız…

Bu konuyu yazdır