Hoşgeldin, Ziyaretçi
Sitemizden yararlanabilmek için Kayıt olmalısınız.

Kullanıcı Adınız:

Şifreniz:

Çevrimiçi Forum Ekibi
[-]
Şuanda Çevrimiçi Forum Ekibi Yok :(
Çevrimiçi: 0
Gizli: 0

Çevrimiçi Forum Ekibi
[-]

Çevrimiçi Forum Ekibi
[-]

Çevrimiçi Forum Ekibi
[-]

Forumda Ara

(Gelişmiş Arama)

Forum İstatistikleri
» Toplam Üyeler: 490
» Son Üye: Storyd
» Toplam Konular: 1,377
» Toplam Yorumlar: 2,372

Detaylı İstatistikler

Çevrimiçi:
Toplam: 23 kullanıcı aktif
» 0 Kayıtlı
» 20 Ziyaretçi
Facebook, Yandex, Bing

Son Aktiviteler
Köpek Eğitimi İstanbul'da...
yazar Tanitim2024
6 saat önce
İstanbul'da en iyi köpek ...
yazar Tanitim2024
9 saat önce
Satılık Yavru Pomeranian ...
yazar Tanitim2024
10 saat önce
Satılık Yavru Toy Poodle ...
yazar Tanitim2024
10 saat önce
Satılık Köpek Nereden Alı...
yazar Tanitim2024
11 saat önce
Köpek Okulu İstanbul
yazar Tanitim2024
11 saat önce
Almanya Maaşları
yazar Celoxy
05-12-2024, 18:52
Neden kripto para ticaret...
yazar hijic78314
05-11-2024, 16:56
Peynir Dilimleme Makinası
yazar Celoxy
05-11-2024, 11:14
Ankara Çıkışlı Turlar
yazar Celoxy
05-11-2024, 9:49

rock müzkte teoman
Yazar: DamLa - 10-18-2016, 1:09 - Forum: Rock - Yorum Yok

rock e başarılı isim teoman tüm parçalarını beğeniyorum bir kaç  sözünü yazmak isterim

sen giderken sahilden sesizce gemiler kalkar yüreğimde gizlice

sorma neden niçin her şey yanlılıktan bak bak güzel bir gün ölmek için

sevdim seni bir kere başkasını sevemem deli diyorlar bana desinler değişemem

bana öyle bakma anlayacaklar ikimize karşı bu dünya bizi anlamayacaklar

bana öyle yaklaşma bana öyle dokunma ikimize karşı bu dünya bizi anlamayacaklar

Bu konuyu yazdır

özgün müzik sevdim sanatçılar gruplar
Yazar: Jiyan - 10-17-2016, 19:14 - Forum: Özgün Müzik - Yorum Yok

Özgün müzik Denilince akla ilk gelen isimlerden bir tanesi Ahmet Kaya ve diğer isimler Kızılırmak, Grup Yorum ,Ferhat Tunç ,ilkay Akkaya, kardeş türküler ,suavi ,arzu,kivircik ali, grup abdal , grup munzur , hakan yeşilyurt, umut altınçağ

Aklıma gelen isimler Şu an bu kadar Aslında birçok Özgün müzik de başarılı sanatçı bulunmaktadır birçoğunun ismi aklıma gelmediğinden dolayı isimlerini yazamıyorum

Bu konuyu yazdır

Özlem forumdan eksik gördükleriniz.
Yazar: Jiyan - 10-16-2016, 18:54 - Forum: Duyurular - Yorumlar (5)

Merhaba bu bölümde forumumuz kısmını eksik gördükleriniz hatalı gördügünüz konular veya açmamızı istediğiniz bölüme varsa bu kısmından çekinmeden bizlere bildirebilirsiniz

yeni açtığımız bu Forum sayfasına biraz yabancı olduğumuz için bazı eksiklikler meydana gelecektir ve Hata sayfalarıyla  karşılaşabilirsiniz  daha önce ve vbülten formunu kullanmıştık şuan ücretsiz açık kaynak kodu olan  mybb kurulumu  Elbette hatalarınız olacaktır burdan görüş önerilerinizi illetiniz

Bu konuyu yazdır

cumartesı ve pazartesının neden kendı ısımlerı yoktur
Yazar: Jiyan - 10-16-2016, 16:33 - Forum: Mizah - Yorumlar (3)

Güzel bir soru 

Cuma ve pazar isminden alıntı yapılmış acaba bunun nedeni bir birine bağlayan gün olduğu içinmi ?

Bence cumartesinin adi Jiyan olmalıydı

pazartesinin erol taş olabilirdi.

Bu konuyu yazdır

Jiyandan güzel bir itiraf
Yazar: Jiyan - 10-16-2016, 16:30 - Forum: İtiraf - Yorumlar (1)

Burdan itiraf etmek istiyorum küçüken hep bahçelere girer portakal erik calardım
birgün hic unutmam komşu babama söyledi aslında bizi yakaladı ben baya ağlamıştım amcamla birlikte sonra
bizi biraktı gidip babama söylemiş  babam  ertesi gün bir kasa meyve getirdi zaten ozaman pazarcıydı evde
hep meyve olurdu eline sopa aldı amcamla bana dedi bu kasanın hepsini yiceksiniz nasıl ağlıyorduk amcamla Smile

demeki hirsizlik her çocugun başına gelen bir olay Smile

Bu konuyu yazdır

Yanınızda olmasını istediginiz 3 şey ?
Yazar: Jiyan - 10-16-2016, 16:26 - Forum: Serbest Kürsü - Yorumlar (2)

At avrad silah deh deh deh..

Gerçi avrad kaba oldu kadın olmasa iyi olur tabiki yukardaki espirydi sizin hayatinizda olması gereken 3 şeyi yaza bilirsiniz klasik
huzur mutluk vs gibi cümleler kurmayın daha değişik istekleriniz olsun..

Bu konuyu yazdır

vikings bir resim :)
Yazar: DamLa - 10-16-2016, 13:02 - Forum: Resim Galerisi - Yorum Yok

Bu film bir arkadaş sayesinde izledim gerekten çok hoş bir dizi beğeni ile izliyorum
ragnar çok yakışıklı karizmatik Smile ayrıldışı eşide çok yabani ve güzel çekici lagertha

[Resim: Vikings1.jpg]

Bu konuyu yazdır

ruha otopsi
Yazar: Jiyan - 10-16-2016, 12:33 - Forum: Merak Ettikleriniz - Yorumlar (1)

Merak ettiğim şeyler hep uçuk kaçık oluyor  örnek  ruha otopsi yapıla bilinseydi açaba neler bulurduk veya dokunma yolu ile kişin aklından geçenleri bilmek merak ettiklerinizi siyirli bir sözcükle ögrenmek tüm bunlar güzel olurdu bir anlamda kötü 

bilemiyorum şuan en güzeli meraksız kalmak Smile

Bu konuyu yazdır

Gurbet sohbet
Yazar: Jiyan - 10-15-2016, 22:08 - Forum: Serbest Kürsü - Yorum Yok

Avrupa chat sohbet odasına katılmak için yukardaki resmi tıklayınız.

Gurbet sohbet Avrupa'nın neresinde olursanız olun ücretsiz ve üyeliksiz Gurbet sohbet odasında sıla hasreti çekenler için hazırladığımız bu gurbet sohbet odası güzel vakitler geçirebilirsiniz

Dünyanın neresinde olursanız olun Gurbet chat odamıza katılabilirsiniz Almanya İngiltere Hollanda Avustralya İsveç İsviçre Avusturya Belçika italya  Kanada Yunanistan Fransa saydığımız bu ülkelerden sohbet odamızda katılabilirsiniz  Hatta dünyanın her yerinden akıllı telefonlarlan ister sabit internetten chat sayfamıza katılarak Türkiye'de yaşayan  akraba ve arkadaşlarınızla Ücretsiz üyeliksiz bedava sohbet yapabilirsiniz

Avrupa sohbet  dünyanın en çok ziyaret edilen gubet chat sitesi..

Bu konuyu yazdır

En Sevdiğim Tarihi Olay
Yazar: garfield - 10-15-2016, 16:01 - Forum: Genel Kültür - Yorum Yok

Yavuz Sultan Selim Han, henüz şehzade iken gözü ( acem toprakları, İran ) topraklarındadır. Dönemin İran Şahı İsmail tahttadır. Yavuz birgün padişah olduğunda savaşacağı İran Şah'ı yakınen tanımak için bir derviş kıyafeti giyer kollarını yırtar, göğsüne bir dövme yaptırır ve acem topraklarına doğru yola çıkar. Günler sonra vardığı acem diyarında bir barakada yatar kalkar. O dönemler İran'da satranç çok meşhurdur ve Yavuz satraçta önüne çıkan herkezi yener..

Bu haber kısa zaman sonra, çok iyi satranç ustası olan İran Şahı İsmail'in kulağına gider ve şah ismail '' kimmiş o çok iyi satranç oynayan derviş tez getirin '' onu bana der. Zaten Yavuz'un amacıda budur.. Şah ismail ile savaşmadan önce satranç masasında tanımak ister onu.

Şah İsmail : Bre derviş !! Senmisin şahın karşısına vuruşmak için çıkacak derviş?

Yavuz Selim : Bazen bir derviş bile mat eder şahı bu devranda. Bilmezmisin heyy hükümdar?

Kısaca fakat dostca bir sohbetten sonra dizilir satranç taşları.. Yavuz Selim yenilir hemen Şah İsmail'e.. Fakat herkesi yenmiş birinin bu kadar çabuk yenilmesinin altında birşey olduğunu anlar Şah İsmail ve yeni bir oyun teklif eder... Bu sefer Şah İsmail çaresiz, akıl almaz şekilde mat olur.. 

Şah İsmail : Bre derviş Şah'lar mat edilirmi hiç diyerek bir ( tokat atar ) Yavuz Selime.. ( Yavuz bu tokadın altında kalmamak için şöyle der )
Yavuz Selim : Şahların mat edilmeyeceği , danışıklı dövüş olacağını bilseydim ona göre davranırdım elbet.. Benim dahi tavrım ona göre olurdu.. Tokadın cevabını ise bir kaç yıl sonra verecektir.. Bu tokadı unutmamak için kulağına bir küpe takar. ( Kulağına küpe olsun deyimi buradan gelmektedir. )

Onun Yavuz Sultan Selim Han olduğunu hala anlamayan Şah İsmail'in sarayından bir şiir okuyarak ayrılır Yavuz.

Sanma şahım herkesi sen sadıkane yar olur
Herkesi sen dost mu sandın belki ol ağyar olur
Sadıkane belki ol alemde serdar olur
Yar olur ağyar olur serdar olur didar olur.. 

Aradan yıllar geçer Yavuz padişah olur.. Yavuz İran üzerine sefer düzenler ve 2 ordu Çaldıran ovasında karşılaşır. İnsanın başını ağrıtacak gibi bir kan kokusu vardır havada ve Yavuz kazanmıştır savaşı. Savaş bittiğinde Şah İsmail yenilmiş ve savaş meydanından kaçmıştır. Yıllar önce kulağına taktığı küpeyi çıkarma zamanı gelmiştir, çıkarır ve Yavuz Sultan Selim Şah İsmail'e şu mektubu gönderir..

'' Ben sana mat olacağını yıllar önce Tebriz sarayında, satranç masasında söylemiştim. Fakat sen küçümseyici bakışın, önünde basit bir oyundan başka birşey göremiyordun.. Erkeklik değil sarayında bir dervişe tokat atmak.. Atacaksan tokadı böyle er meydanında atacaksın !! ''

Bu konuyu yazdır